Bio

 
Wioleta Kościńska urodziła się 28 października 1985 roku w Braniewie. Jest gitarzystką, autorką tekstów oraz komponuję muzykę.
Pierwsze teksty jakie powstały były o tematyce religijnej, następne teksty pisane były do muzyki popularnej/rozrywkowej z zachowaniem w nich ważnego przekazu i przesłania aby jej muzyka była czymś więcej i zachęcała słuchacza do różnych przemyśleń. Prywatnie jest mężatką, ma dwoje dzieci, a jej Mąż jest również świetnym muzykiem perkusistą! z którym to razem rozpoczynali swoją muzyczną przygodę w różnych zespołach muzycznych. 
 
Na rynku muzycznym, portalach cyfrowych oraz Empik-u pojawiła się w 2018 roku, jako zespół pod nazwą ATENO, za sprawą udziału w konkursie organizowanego przez "Tylko Polska Muzyka" wraz z prezentacją utworów w radiu Open.FM.
 
Następnie nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną Delphy Records z którą wydała już solowy, autorski Singiel pod tytułem "Nieodgadniona" który swoją Premierę miał 19 sierpnia 2019 roku  na platformach streamingowych.
 
Singiel "Nieodgadniona" odniósł już większy rozgłos i sukces. Pojawiło się dużo wywiadów i publikacji prasowych. Odbyła się audycja w Radiu OLSZTYN poświęcona jej osobie wraz z prezentacją całego dorobku muzycznego. Piosenka Nieodgadniona grana była w Radio Top jako Piosenka Dnia! Power Play w Manchester. Utwór "Nieodgadniona" zakwalifikował się do konkursu Polskiego Radia Czwórka oraz do Debiutów Roztańczony PGE Narodowy 2020r.
 
09.07.2021r.- Wydanie drugiego oficjalnego Singla zatytułowanego "Na Własne Ryzyko" Premiera w Radio Top Manchester oraz na platformach cyfrowych.
Utwór zakwalifikował się do konkursu Debiuty Roztańczony PGE Narodowy 2021r. Utwór trafił na listę Top40 PL w Radio Top Manchester2021r.